Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: E-vide

Kā noskaidrot iepriekšējās deklarētās dzīvesvietas adresi

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
10. maijā, 2022
Baiba

Kur var atrast datumu, kad biju deklarējusies iepriekšējā dzīvesvietā Rīgā? FPR sadaļā “Mani dati” šāda informācija nav pieejama. Latvijas Republikas likumā “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli” ir pants, kas pieprasa uzrādīt šādu opciju.

A
atbild:
16. maijā, 2022
Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde
Madara Puķe, sabiedrisko attiecību vadītāja

Aicinām lasītāju izmantot pilnveidoto e-pakalpojumu “Mani dati Fizisko personu reģistrā”, kurā bez maksas ir pieejami aktuālie un vēsturiskie dati, kas iekļauti Fizisko personu reģistrā, t.sk. aktuālās un vēsturiskās deklarētās, reģistrētās vai norādītās dzīvesvietas adresi.

Pakalpojums pieejams portālā latvija.lv: https://latvija.lv/lv/Epakalpojumi/EP01/Apraksts.