Lasīšanai: 1 minūte

Cik lieli iztikas līdzekļi vajadzīgi termiņuzturēšanās atļaujas pieprasīšanai

J
jautā:
10. februārī, 2024
Bruno

Labdien! Vēlos nokārtot sievai, kas nav ES pilsone, termiņuzturēšanās atļauju. Vai nepieciešamie iztikas līdzekļi var būt naudas uzkrājums bankā, un cik lieliem tiem ir jābūt?

A
atbild:
26. februārī, 2024
Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde
Madara Puķe, sabiedrisko attiecību vadītāja
Sarmis Mikuda
LV portāls

Pieprasot termiņuzturēšanās atļauju uz vienu gadu, nepieciešamajiem iztikas līdzekļiem ir jābūt 8400 eiro, t. i., 700 eiro mēnesī. Iztikas līdzekļi var tikt norādīti arī kā uzkrājums personas kontā komercbankā.