Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Satiksme

Ja transportlīdzeklis tiek vadīts bez apliecības

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
09. maijā, 2022
Edijs

Labdien! Man uz 5 gadiem ir atņemta B kategorijas autovadītāja apliecība par braukšanu reibumā. Kāds būs sods, ja mani apstādinās, vadot mopēdu?

A
atbild:
27. jūnijā, 2022
Oskars Rekšņa
LV portāls

Valsts policijas pārstāve Diāna Lūkina norāda, ka atbilstoši Ceļu satiksmes likuma 51. panta 6. daļas 1. punktā minētajam par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav transportlīdzekļu vadīšanas tiesību (transportlīdzekļu vadīšanas tiesības nav noteiktā kārtībā iegūtas vai ir atņemtas), var piemērot naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no piecdesmit sešām līdz simt četrpadsmit naudas soda vienībām, t. i., 280–570 eiro.