Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Pensijas

Cik cilvēku Latvijā saņem Krievijas Federācijas pensiju, ko izmaksā VSAA

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
02. maijā, 2022
Olegs

Cik Krievijas militāro pensionāru šobrīd dzīvo Latvijas Republikas teritorijā?

A
atbild:
06. maijā, 2022

Latvijas Republikai un VSAA nav informācijas par tiem pensiju saņēmējiem, tostarp militārajiem pensionāriem, kuri pensijas saņem no Krievijas Federācijas Pensiju fonda bez VSAA starpniecības.

Pensijas, kas piešķirtas saskaņā ar Latvijas Republikas un Krievijas Federācijas līgumu par sadarbību sociālās drošības jomā, tiek izmaksātas ar Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras starpniecību reizi ceturksnī. Finansējumu VSAA saņem no Krievijas Federācijas Pensiju fonda. 2022. gada 1. ceturksnī Latvijā KF pensijas ar VSAA starpniecību saņēma 10 992 personas.