Lasīšanai: 1 minūte

Kādā attālumā no kaimiņu žoga var stādīt tūjas

J
jautā:
19. aprīlī, 2021
Ernests

Labdien! Vai pastāv likums vai novadu likums par tūju stādīšanas attālumu no kaimiņu žoga?

A
atbild:
20. aprīlī, 2021
Inese Helmane
LV portāls

Konkrētu tiesisku regulējumu par koku stādīšanas attālumu no kaimiņu robežām ir tiesīga noteikt attiecīgā pašvaldība likuma “Par pašvaldībām” kārtībā. Ieteiktu jums ar šo jautājumu vērsties vietējā pašvaldībā.

Latvijas normatīvajos aktos nav noteikts attālums, cik tālu no kaimiņu sētas, ēkām vai zemesgabala robežām drīkst stādīt kokus un krūmus.