Lasīšanai: 1 minūte

Kad jāatgriežas darbā, ja atvaļinājuma laikā iekrīt svētku dienas

J
jautā:
06. aprīlī, 2021
Lāsma

Labdien! Man ir ieplānots ikgadējais atvaļinājums laikā no 14.16.2021. līdz 27.06.2021. Kad man ir jāatgriežas darbā? Un cik kalendārās dienas skaitīsies kā izmantotas?

A
atbild:
14. aprīlī, 2021
Zaida Kalniņa
LV portāls

Ja par atvaļinājuma izmantošanu ar darba devēju ir vienošanās par konkrēto periodu no 14. jūnija līdz 27. jūnijam, tad jums tiks piešķirtas 12 kalendāra atvaļinājuma dienas un darbā jāatgriežas 28. jūnijā.

Savukārt, ja ir nodoms prasīt atvaļinājumu 14 kalendāra dienu apmērā, tad sakarā ar atvaļinājuma laikā iekrītošajām svētku dienām (23. un 24. jūniju) jūsu atvaļinājums tiks pagarināts par divām dienām: 28. un 29. jūniju. Tādā gadījumā darbā jāatgriežas 30. jūnijā.