Lasīšanai: 1 minūte

Izbeigt darba līgumu slimības laikā

J
jautā:
08. martā, 2020
Krista

Ja man pašreiz ir izsniegta slimības lapa, vai drīkstu iesniegt atlūgumu pēc pušu vienošanās?

A
atbild:
23. martā, 2020
Zaida Kalniņa
LV portāls

Jums ir tiesības slimības laikā vērsties pie darba devēja, lai rosinātu vienoties par darba līguma izbeigšanu. Lai to tiesiski izdarītu, Jums ir jānogādā vai jānosūta (ar drošu elektronisko parakstu parakstītu vai pa pastu ierakstītā sūtījumā) iesniegums, kurā lūdzat sagatavot vienošanos par darba attiecību izbeigšanu, pamatojoties uz Darba likuma 114. pantu.

Vairāk informācijas par šo tēmu būs skaidrojumā “Darba attiecību izbeigšana. Pušu vienošanās”.