Lasīšanai: 1 minūte

Ieslodzītajiem bez maksas tikai HIV tests

J
jautā:
26. oktobrī, 2010
Dace Barazus

Vēlos uzzināt, vai Valmieras cietuma administrācija ir tiesīga no ieslodzītajiem pieprasīt maksu Ls 7 par C hepatīta pārbaudi?

A
atbild:
27. oktobrī, 2010
Ieslodzījuma vietu pārvalde
Ināra Makārova, Administratīvā un personālvadības dienesta Administratīvās daļas vecākā referente

Par velti ieslodzītajiem veic tikai HIV testu (jo tas iekļauts valsts programmā). Ja ieslodzītais vēlas veikt pārbaudi uz C hepatītu, viņš cietuma medicīnas daļā aizpilda veidlapu - iesniegumu. Medicīnas daļa ņem asinsanalīzi, kuru nosūta uz laboratoriju Vidzemes slimnīcā.
Šis pakalpojums tiešām maksā Ls 7,20.