Lasīšanai: 1 minūte

Vienstāvu dzīvojamā māja un būvatļauja

J
jautā:
09. augustā, 2019
Tatjana

Plānojam savā zemesgabalā celt dzīvojamo māju pēc pašu izstrādāta projekta. Mājas izmēri ir 7 m x 3,10 m, augstums 4,5 m. Māja paredzēta bez pamatiem, tikai uz balstiem. Kāda dokumentācija ir nepieciešama? Vai šī skaitās vienstāvu dzīvojamā māja, kuras apbūves laukums ir līdz 25 m2 un līdz ar to būvatļauja nav nepieciešama?

A
atbild:
12. augustā, 2019
Rīgas pilsētas būvvalde
Edgars Butāns, Vadītāja biroja sabiedrisko attiecību projektu vadītājs

Ēku ar apbūves laukumu līdz 25 m2 drīkst izvietot, izstrādājot un būvvaldē saskaņojot paskaidrojuma rakstu. Paskaidrojuma raksta akceptēšana ir uzskatāma par būvatļauju.