Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Vai kaimiņam jānodrošina piekļuve ugunsmūrim

J
jautā:
05. maijā, 2021
Jānis

Kaimiņa privātmājas siena (ugunsmūris) atrodas uz robežas ar manu zemesgabalu. Vēlos izbūvēt žogu, kas atradīsies uz abu zemesgabalu robežas un piekļausies kaimiņa ugunsmūrim. Žogs nebūs redzams no publiskās telpas. Vai man kā zemesgabala īpašniekam ir jānodrošina kaimiņa piekļuve viņa ugunsmūrim no sava īpašuma puses? Vai viņam ir kādas īpašas tiesības attiecībā uz piekļuvi šim ugunsmūrim no mana privātīpašuma?

A
atbild:
25. maijā, 2021

Neviens normatīvais akts neparedz jums pienākumu nodrošināt piekļuvi kaimiņa ēkas ugunsmūrim no sava zemesgabala puses.