Lasīšanai: 1 minūte

Vai būvdarbi ir pabeigti

J
jautā:
07. maijā, 2021
Ruta Rinkule

Labdien! Vai pēc apliecinājuma kartes pilnīgas aizpildīšanas un akta par būvdarbu veikšanu atbilstoši projektam (dzīvokļa vienkāršotā atjaunošana) (jau saņemta jauna kad. uzm. lieta.) ir jādara vēl kaut kas? Kaut kas vēl kaut kur jāreģistrē? Rīgas būvvalde, dzīvokļa vienkāršotā atjaunošana, darbi pabeigti, kadastrālā uzmērīšana veikta, iesniegta būvvaldē, pieņemta. Nesaprotu, kurā brīdī skaitās, ka dokumenti ir nokārtoti. Būvvaldei jautājumu sūtīju, neatbild.

A
atbild:
25. maijā, 2021

Ja apliecinājuma kartē ir veikta atzīme par būvdarbu pabeigšanu un Valsts zemes dienestā ir saņemta jauna kadastrālās uzmērīšanas lieta, tad būvniecības process saistībā ar telpu grupas vienkāršotu atjaunošanu ir noslēdzies.