Lasīšanai: 1 minūte

Kad jāatgriežas darbā, ja atvaļinājumā iekrīt Līgo diena

J
jautā:
01. jūlijā, 2019
Guntars

Man šogad bija atvaļinājums no 17. jūnija līdz 23. jūnijam. Kad man vajadzēja atgriezties darbā?

A
atbild:
03. jūlijā, 2019
Edīte Brikmane
LV portāls

Atvaļinājumā no 17. jūnija līdz 23. jūnijam (viena kalendārā nedēļa) iekrīt viena svētku diena (23. jūnijs), līdz ar to atvaļinājums pagarināms par vienu kalendāra dienu. Tā kā 24. jūnijs arī ir svētku diena, tad darbā bija jāatgriežas 26. jūnijā.