Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Izmaiņas Krimināllikuma 175. un 176.pantā ir paredzētas

J
jautā:
14. decembrī, 2012
Kristaps Bergs

Vai ir paredzētas izmaiņas K.L. 176.p 4.d un 175.p 4.d?

A
atbild:
18. decembrī, 2012
Mudīte Luksa
speciāli LV portālam

Krimināllikuma (KL) grozījumi 175.panta ceturtās daļas sankcijā paredz šādu izmaiņu: „Aizstāt ceturtās daļas sankcijā vārdus “no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu” ar vārdiem “no diviem līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas”.”

Savukārt KL 176.panta ceturtajā daļā grozījums ir šāds: „Aizstāt ceturtās daļas sankcijā vārdus “desmit līdz septiņpadsmit gadiem, konfiscējot mantu” ar vārdiem “pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas”.”
Likuma grozījumi stāsies spēkā 2013.gada 1.aprīlī.