Lasīšanai: 1 minūte

Pēc sekmīgi nokārtota eksāmena jāsaņem vadītāja apliecība

J
jautā:
08. jūlijā, 2018
Kris

Vai persona ir tiesīga piedalīties ceļu satiksmē uzreiz pēc veiksmīgi nokārtota CSDD vadīšanas eksāmena, ņemot vērā to, ka tiesības vēl nav izdotas?

A
atbild:
12. jūlijā, 2018
Ceļu satiksmes drošības direkcija
Rolands Rumba, sabiedrisko attiecību speciālists

Cilvēkiem tiek izsniegta vadītāja apliecība uzreiz pēc sekmīga eksāmena nokārtošanas. Parasti apliecības izgatavošana notiek 10 minūšu laikā. Tomēr, ja cilvēks nevēlas saņemt vadītāja apliecību uzreiz pēc eksāmena nokārtošanas, jāatceras, ka šādā gadījumā ir aizliegts piedalīties ceļu satiksmē, jo tas ir pielīdzināms braukšanai bez vadītāja apliecības.