Lasīšanai: 1 minūte

Par pārbaudes laiku un novērtēšanu, ierēdnim mainot darbavietu

J
jautā:
17. septembrī, 2017
Juris

Labdien! Gada sākumā sāku strādāt valsts pārvaldē par ierēdni, un pārbaudes laiks beidzās jūlijā. Vai, ja mainu savu darbavietu pēc paša vēlēšanās uz citu valsts iestādi, man jaunajā darbavietā atkal tiks noteikts pārbaudes laiks? Vai ierēdnis tiek novērtēts arī brīdī, kad beidz strādāt vienā valsts iestādē, lai sāktu strādāt citā valsts iestādē? Paldies!

A
atbild:
09. oktobrī, 2017
Valsts kanceleja
Ilze Pavlova, Komunikācijas departamenta vadītāja

Valsts civildienesta likuma 11. pants nosaka, kuros gadījumos tiek noteikts pārbaudes laiks, savukārt Ministru kabineta 2012. gada 10. jūlija noteikumu Nr. 494 “Noteikumi par valsts tiešās pārvaldes iestādēs nodarbināto darba izpildes novērtēšanu” 4. punkts nosaka, kuros gadījumos veic darba izpildes novērtēšanu.

Lai sniegtu precīzu atbildi uz šo jautājumu, ir nepieciešams saprast visus situācijas apstākļus, līdz ar to aicinām sazināties ar Valsts kancelejas Valsts pārvaldes politikas departamenta Valsts pārvaldes cilvēkresursu nodaļu.