Lasīšanai: 1 minūte

Slimības lapu var iesniegt tikai vienā darbavietā

J
jautā:
24. janvārī, 2017
Aija

Labdien! Strādāju divās darbavietās - SIA un mikrouzņēmumā. Vai slimības lapu var iesniegt tikai SIA (darba grāmatiņa ir mikrouzņēmumā)?

A
atbild:
10. februārī, 2017
Zaida Kalniņa
LV portāls

Jā, Jūs varat tā rīkoties –  slimības lapu iesniegt tikai  vienā darbavietā, bet otrā strādāt, jo bieži vien ir tā, ka veselības stāvoklis neļauj veikt darbu vienā konkrētā vietā, savukārt citā var veikt, piemēram, attālināti.