Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Drošība

Ieroču un speciālo līdzekļu aprites likums: atļauju var atgūt pēc gada

J
jautā:
28. maijā, 2016
Andrejs

Sveicināti. Ja man tika anulēta gan nēsāšanas atļauja, gan glabāšanas atļauja ieročiem, jo bija iestājies 17. panta ierobežojumi, proti, atbrīvošana no kriminālatbildības, 58. pants. Vai man būs kādas grūtības vēlreiz dabūt atļaujas pēc kāda laika?

A
atbild:
02. jūnijā, 2016
Mudīte Luksa
speciāli LV portālam

Ieroču un speciālo līdzekļu aprites likuma 17. pantā ir skaidri ir norādīts: šaujamieroču vai lielas enerģijas pneimatisko ieroču iegādāšanās, glabāšanas, nēsāšanas vai kolekcijas atļauju aizliegts izsniegt fiziskajai personai /../, kura atbrīvota no kriminālatbildības saskaņā ar Krimināllikuma 58. pantu, – kamēr nav pagājis gads pēc attiecīgā lēmuma stāšanās spēkā.

Tātad pēc gada Jūs ieroča glabāšanas un nēsāšanas atļauju varat atgūt.