Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Nodokļi

Nodoklis no motocikla pārdošanas ienākuma nav jāmaksā

J
jautā:
05. maijā, 2016
Miervaldis

Vai mani ienākumi, kurus guvu, pārdodot savu motociklu, tiks aplikti ar kādiem nodokļiem?

A
atbild:
10. maijā, 2016
Lidija Dārziņa
LV portāls

Saskaņā ar likumu “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli” ienākums no personīgā īpašuma (fiziskajai personai piederošas personiskai lietošanai paredzētas kustamas lietas) pārdošanas  nav apliekams ar nodokli. Ja pārdod motociklu, nodoklis nav jāmaksā. Taču, ja ienākums pārsniedz 4000 eiro, jāiesniedz deklarācija Valsts ieņēmumu dienestā.