Lasīšanai: 1 minūte

Brīvprātīgo darbu nevar izmantot peļņas gūšanai

J
jautā:
18. martā, 2011
Aleksandrs

Labdien! Kā ir ar līgumu par brīvprātīgo darbu, vai tur var pievienot Vienošanās par konkurences ierobežojumu?

A
atbild:
25. martā, 2011
Zvērinātu advokātu birojs "Sorainen"
Andis Burkevics, zvērināts advokāts

Brīvprātīgo darbs nevar tikt izmantots peļņas gūšanas nolūkos. Turklāt saskaņā ar pašlaik spēkā esošo tiesisko regulējumu komersanti vispār nedrīkst nodarbināt brīvprātīgos, tāpēc arī vienošanās ar brīvprātīgā darba veicēju par konkurences ierobežojumu nav iespējama.

Papildu informāciju varat lasīt šajos portāla LV.LV sagatavotajos skaidrojumos: