Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Lai pārdotu mājās gatavotu produkciju, jāreģistrējas PVD

J
jautā:
20. martā, 2014
Mārcis Beitiks

Labdien. Sakiet, lūdzu, kā ir ar ēdiena pārdošanu labdarības tirdziņā, ko organizē labdarības fonds telpās. Vai ir atļauta pīrādziņu, žāvējumu tirgošana, ja tirgotājs ir fiziska persona?

A
atbild:
26. martā, 2014
Vineta Vilcāne
speciāli LV portālam

Personai, kura vēlas iesaistīties mājās gatavoto produktu realizācijā galapatērētājiem, sava darbība ir jāreģistrē Pārtikas un veterinārajā dienestā.

Detalizētāka informācija par pārtikas produktu ražošanu mājas apstākļos pieejama Pārtikas un veterinārā dienesta mājaslapā pvd.gov.lv. Jūsu situācijā aktuāla varētu būt šī sadaļa.