Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Ģimene

Goda ģimenes kartes vēl nav pieejamas

J
jautā:
27. janvārī, 2014
Ilga

Labdien. Noskatījos pa televizoru māmiņu klubu, tur runa bija par daudzbērnu ģimenēm. Man ir 3 bērni, katram ir savs tēvs. Es piederu pie daudzbērnu ģimenes vai nē? Ja piederu, kā var uztaisīt daudzbērnu karti?

A
atbild:
28. janvārī, 2014
Edīte Brikmane
LV portāls

Pašlaik projekts „Goda ģimenes karte” atrodas  sagatavošanas stadijā un plānots, ka kartes būs pieejamas ne ātrāk kā šī gada marta mēnesī.

Projekta vadītāja un izstrādātāja SIA „Hannu-pro” pārstāve Mudīte Krūmiņa paskaidroja, ka tiek veidota interneta vietne www.godagimene.lv , kurā  būs pieejama informācija par Goda ģimenes karti, tās priekšrocībām, kā arī pieteikšanās un saņemšanas noteikumiem. Aicinām sekot līdzi informācijai plašsaziņas līdzekļos.