Lasīšanai: 1 minūte

Kas jādara, lai dzēstu apgrūtinājumu par labu SIA

J
jautā:
24. maijā, 2024
Marina

Man piederošajam nekustamajam īpašumam (zemei) agrāk zemesgrāmatā tika ierakstīts apgrūtinājums par labu SIA. SIA jau sen ir likvidēta, un es nevaru pārrakstīt, pārdot īpašumu. Kas jādara, lai zemesgrāmatā dzēstu ierakstu par apgrūtinājumu?

A
atbild:
28. maijā, 2024
Inese Helmane
LV portāls

Attiecīgo jautājumu LV portālā ir skaidrojusi Tiesu administrācija. Jums ir jāvēršas Uzņēmumu reģistrā, lai saņemtu izziņu par SIA likvidāciju. Pēc tam ar Uzņēmumu reģistra izsniegto izziņu jādodas pie notāra, jo, iespējams, būs nepieciešams nostiprinājuma lūgums zemesgrāmatai no īpašnieka. Notārs var sniegt arī konsultāciju.