Lasīšanai: 1 minūte

Kā dzēst apgrūtinājumu

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
01. martā, 2023
Ivita

Man piederošajam nekustamajam īpašumam (zemei) agrāk zemesgrāmatā tika ierakstīts apgrūtinājums par labu SIA. SIA jau likvidēta, ir izziņa no Uzņēmumu reģistra par SIA likvidēšanu. Kas jādara, lai dzēstu šo ierakstu par apgrūtinājumu zemesgrāmatā?

A
atbild:
02. martā, 2023

Uz šo jautājumu tieši nevar atbildēt, jo nav skaidrs, kas par apgrūtinājumu un kāds bijis pamats tā ierakstīšanai. Var ieteikt ar Uzņēmuma reģistra izziņu doties pie notāra, jo, iespējams, būs nepieciešams nostiprinājuma lūgums no īpašnieka. Notārs var sniegt arī konsultāciju.