Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Prasītāja tiesības

J
jautā:
14. maijā, 2024
Ineta

Labdien! Kā rīkoties gadījumā, ja ir tiesas lēmums, ka atbildētājam ir noteikts aizliegums likt šķēršļus piekļuvei nekustamajam īpašumam, bet tas tomēr tiek darīts? Papildus ir saukta policija, bet tas nelīdz.

A
atbild:
31. maijā, 2024

Civilprocesa likuma 74. panta otrajā daļā ir noteiktas pušu tiesības civilprocesā. Tātad viena no tiesībām ir iesniegt pierādījumus, tai skaitā par to, ka atbildētājs liek šķēršļus piekļuvei nekustamajam īpašumam. Gadījumā, ja lieta jau ir izskatīta, jums ir iespējams vērsties ar prasību tiesā par faktu, ka tiek turpināta šķēršļu likšana piekļuvei nekustamajam īpašumam.