Lasīšanai: 1 minūte

Cik ir īpašumu

J
jautā:
07. decembrī, 2023
Anna

Īpašums jau piecus gadus ir reģistrēts zemesgrāmatā. Tas sastāv no diviem nogabaliem: zemes ar saimniecības ēkām un meža (atsevišķs nogabals). Vēlos pārdot zemi ar ēkām. Vai tas ir viens vai divi īpašumi?

A
atbild:
08. decembrī, 2023
Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija
Rolands Neilands, zvērināts advokāts

Ir jāredz zemesgrāmatas nodalījuma noraksts vai apliecība, lai pateiktu, kas tajā ir rakstīts. Ja abas zemes vienības ir vienā zemesgrāmatā, tad tas ir viens īpašums.