Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Atbildība par pirmstiesas kriminālprocesā iegūto ziņu izpaušanu

J
jautā:
16. augustā, 2023
Maris

Labdien! Kāds sods paredzēts Krimināllikuma 304. pantā?

A
atbild:
17. augustā, 2023

Krimināllikuma 304. pantā paredzēta kriminālatbildība par pirmstiesas kriminālprocesā iegūto ziņu izpaušanu bez izmeklētāja vai prokurora atļaujas līdz šā procesa pabeigšanai, ja to izdarījusi persona, kura ir bijusi brīdināta par attiecīgo ziņu neizpaušanu.

Par šāda noziedzīga nodarījuma izdarīšanu soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.