Lasīšanai: 1 minūte

Vai var veikt pārbūvi

J
jautā:
05. augustā, 2023
Emīls

Labdien! Manā zemesgrāmatā atrodas māja, veca siltumnīca un saimniecības ēka. Vai ir iespējams pārbūvēt siltumnīcu par vasarnīcu, jo tā ir ar betona pamatiem?

A
atbild:
07. augustā, 2023
Inese Helmane
LV portāls

Ar jautājumu par iespējām pārbūvēt siltumnīcu par vasarnīcu jums būtu jāvēršas pie sertificēta būvinženiera vai vietējās pašvaldības būvvaldē.