Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Nodokļi

“PayPal” konts jāreģistrē Valsts ieņēmumu dienestā

J
jautā:
02. maijā, 2023
Anonīms

Man ir bizness internetā no ārzemju valstīm - sūtu preces uz tām un “PayPal” kontā saņemu lielu naudas summu. Vai tā varu turpināt, ja “PayPal” banka neatrodas Latvijā?

A
atbild:
16. maijā, 2023
Lidija Dārziņa
LV portāls

Ieņēmumus drīkst saņemt arī ārvalsts kredītiestādē. Ārvalsts kredītiestādēs atvērtie konti (tajā skaitā “PayPal”) jādeklarē Valsts ieņēmumu dienestā. Tas noteikts likuma “Par nodokļiem un nodevām” 15.panta (Nodokļu maksātāja pienākumi) trešās daļas 9.punktā.