Zemes vienības kopšana

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
19. aprīlī, 2023
Māris

Labdien! Atsaucoties uz šo atbildi. Pēc Jūsu sniegtās atbildes man radās jautājums. Zemes vienība Rīgā – zeme bez ēkām, portālā kadastrs.lv ir norāde “bez subjekta”, un zemes statuss ir “rezerves zemes fonds”. Zemes vienība atrodas Juglā, caur to iet asfaltēts gājēju celiņa posms, kas ziemas laikā netiek tīrīts, lapas netiek savāktas, krūmi netiek kopti. Krūmos vasarā uzturas bezpajumtnieki. Zemes vienības stūris ir tumšs, un tajā regulāri ir atrodamas izmestas un iztukšotas dāmu somiņas. Kam jānodrošina šādas zemes vienības teritorijas kopšana un uzturēšana – pašvaldībai vai valstij?

A
atbild:
24. aprīlī, 2023
Rīgas dome
Kaspars Līcītis, Zīmola un komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators

Atbildot uz jautājumu par zemesgabala ar kadastra apzīmējumu 0100 092 0433 kopšanu, informējam, ka ziņojumā minētais zemesgabals ir iekļauts Teritorijas labiekārtošanas pārvaldes regulāri kopjamo teritoriju sarakstā, kā arī piesaistītās ārpakalpojuma firmas sniega tīrīšanas sarakstā. Lapas šajā zemesgabalā tika savāktas šī gada aprīlī, uzkopšanas brigādei tiks dots darba uzdevums atkārtotai un rūpīgākai zemesgabala sakārtošanai šajā nedēļā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, centīsimies pievērst vairāk uzmanības minētās teritorijas uzkopšanai!