Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Cik balsu ir īpašniekam, kuram pieder divi dzīvokļi

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
06. janvārī, 2023
Māris

Viens no 8 dzīvokļu īpašnieku biedrības biedriem no otra šīs pašas biedrības biedra iegādājās viņa dzīvokli, tādējādi kļūstot par divu dzīvokļu īpašnieku. Sakarā ar dzīvokļa īpašuma pārdošanu dzīvokļa pārdevējs izstājās no biedrības. Vai dzīvokļu īpašnieku biedrības biedram, kuram no 8 mājas dzīvokļiem pieder divi dzīvokļi, piedaloties kopsapulces balsošanā, ir viena balss vai divas?

A
atbild:
08. janvārī, 2023
Inese Helmane
LV portāls

Dzīvokļa īpašuma likuma 17. panta pirmā daļa nosaka: “Pieņemot dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumu, katram dzīvokļa īpašniekam ir tik balsu, cik dzīvokļu īpašumu viņam pieder.”