Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Nodokļi

Par nodokļu parādu konkrētajā situācijā jāvēršas VID

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
08. novembrī, 2022
Mārtiņš

Sveiki! Ja pašreiz man ir liels nodokļu parāds, kas izveidojies 2016. un 2019. gadā, vai es varu saņemt uz savu kontu nodokļu pārmaksu par 2021. gadu? Vai nodokļu parādam ir noilgums? Paldies!

A
atbild:
10. novembrī, 2022
Valsts ieņēmumu dienests
Sabiedrisko attiecību daļa

Aicinām jautājuma uzdevēju individuāli vērsties Valsts ieņēmumu dienestā, jo, nezinot precīzus parāda veidošanās termiņus un apstākļus, vispārīga atbilde nebūs korekta. Savu jautājumu LV portāla lasītājs var nosūtīt VID EDS, izmantojot norādi “Sarakste ar VID”.