Lasīšanai: 1 minūte

Vai biedrība var pieteikties kompensācijai par granulām apkurei

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
21. oktobrī, 2022
Jana

Labdien!
Vai dzīvokļu īpašnieku biedrība var pieteikties kompensācijai par granulām (apkurei)?

A
atbild:
27. oktobrī, 2022
Lidija Dārziņa
LV portāls

Iesniegumu atbalsta saņemšanai saskaņā ar likumu (ne biežāk kā reizi mēnesī) var iesniegt mājokļa īpašnieks, kopīpašnieks, īrnieks vai tiesiskais valdītājs, tai skaitā pilnvarotās personas (piemēram, apsaimniekotājs vai biedrības priekšsēdētājs).

Ja vairāku dzīvokļu mājā mājokļi pieder fiziskajām personām, iesniegumu var iesniegt katrs īpašnieks, dzīvokļu apsaimniekošanas biedrība vai apsaimniekotājs (SIA) uz pilnvarojuma pamata.

Konkrētajā situācijā par atbalsta saņemšanas iespējām jāuzzina pašvaldībā.