Lasīšanai: 1 minūte

Par auto vadīšanu alkohola reibumā tiek atņemtas tiesības vadīt jebkādu transportlīdzekli

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
09. augustā, 2022
Ksenija

Labdien! Vai par auto vadīšanu reibumā var atņemt motocikla vadīšanas tiesības?

A
atbild:
15. augustā, 2022
Sandis Zellis
jurists

Ceļu satiksmes likuma 62. pantā noteiktie sodi par transportlīdzekļa vadīšanu vai mācīšanu vadīt transportlīdzekli alkohola reibumā paredz atņemt transportlīdzekļu vadīšanas tiesības. Minētajā pantā noteiktie sodi neparedz atņemt konkrētas kategorijas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības.

Tādējādi par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā tiek atņemtas tiesības vadīt jebkādu transportlīdzekli.