Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Finanses

Komersantiem loterijas organizēšanas prasības noteiktas likumā

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
08. jūlijā, 2022
Laura

Labdien. Vai var veidot loteriju, kuras galvenā balva ir dāvinājums no citas personas?

A
atbild:
11. jūlijā, 2022
Lidija Dārziņa
LV portāls

Komersantiem loteriju organizēšanu reglamentē Preču un pakalpojumu loteriju likums. Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas vietnē papildu ir informācija par to, kas jāņem vērā konkursu, izložu un loteriju rīkotājiem un dalībniekiem, kā arī grāmatvedības dokumentiem un citiem jautājumiem