Lasīšanai: 1 minūte

Parādniekam ir tiesības iepazīties ar savu izpildu lietu

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
19. jūnijā, 2022
Krists

Labdien! Nu jau vairāk nekā divus gadus maksāju tiesu izpildītājam naudu, lai tiktu vaļā no soda 1000 eiro apmērā. Šo divu gadu laikā man summa nekrītas. Tiesu izpildītājs pats velk no konta nost naudu. Šī gada martā iesniedzu pārmaksātos nodokļus 435 eiro apmērā; pēc kāda laika, sazinoties ar tiesu izpildītāju, vaicāju, vai ir saņēmuši pārmaksātos nodokļus: viņi atbildēja, ka 300 eiro esot dabūjuši. Kur palika 135 eiro? Ko man abās situācijas darīt?

A
atbild:
06. jūlijā, 2022
Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padome
Līna Lontone, sabiedrisko attiecību speciāliste

Civilprocesa likumā ir noteiktas parādnieka tiesības iepazīties ar savas izpildu lietas materiāliem. Jums ir jāsazinās ar savu tiesu izpildītāju un jālūdz sniegt informāciju par lietā saņemtajiem naudas līdzekļiem parāda dzēšanai. Tiesu izpildītājs jums spēs sniegt detalizētu informāciju par jūsu lietas virzību, tai skaitā informāciju par saņemtajiem ieturējumiem.