Lasīšanai: 1 minūte

Vācijā noformēta pilnvara derīga arī Latvijā

J
jautā:
27. jūnijā, 2017
Anna

Vai ir iespējams nokārtot notariāli apstiprinātu pilnvaru, atrodoties ārzemēs (Vācijā), kas būtu derīga lietošanai Latvijā?

A
atbild:
04. jūlijā, 2017

Vācijā pie notāra ir iespējams noformēt pilnvaru, kas ir derīga Latvijā. Papildu apliecinājums ar apostille Vācijā izdotiem dokumentiem nav nepieciešams. Dokuments Latvijā ir jāiztulko latviešu valodā.