Lasīšanai: 1 minūte

Kam jāizveido iela

J
jautā:
13. aprīlī, 2022
Dagnija

Labdien! Tika iegādāts nekustamais īpašums, bet tur nav ierīkota iela, pat nav uzlikts ielas nosaukums, kā visur būtu jābūt. Kur vērsties jautājumā par ielas iekārtošanu? Mutiski tika atteikts, ka neko nevar darīt, jo līdzekļi ir izdalīti. Vai tiešām pagastam nav iela jāsakārto, lai ir normāli iebraucams? Domājam iesniegt rakstiski iesniegumu pagastam, bet varbūt jāraksta ir arī LVC, lai pārbauda ielu kārtību? Paldies.

A
atbild:
20. aprīlī, 2022
Inese Helmane
LV portāls

Šis jautājums – par pašvaldības ielas izveidi – jums būtu jārisina ar vietējo pašvaldību.

Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) pārvalda valsts autoceļu tīklu, administrē tam piešķirto finansējumu, plāno autoceļu attīstību, organizē iepirkumus valsts pasūtījumiem valsts autoceļu tīklā veicamajiem darbiem u. c., norādīts LVC mājaslapā.