Lasīšanai: 1 minūte

Vai pirmsskolas sporta skolotājiem un logopēdiem pienākas sagatavošanās stundas

J
jautā:
15. novembrī, 2021
Lita

Labdien! Man radies jautājums: vai tiešām šobrīd ir tā, ka pirmsskolas sporta skolotājiem, logopēdiem nepienākas gatavošanās stundas? Vai no trīsdesmit stundām visas ir kontaktstundas?

A
atbild:
27. novembrī, 2021

Pirmsskolas sporta skolotājiem darba slodze ir 40 darba stundu nedēļā, no kurām 36 darba stundas ar izglītojamiem un 4 darba stundas – sagatavošanās nodarbību vadīšanai.

Skolotāja logopēda darba slodze ir 30 darba stundas nedēļā un darba pienākumus, tai skaitā laiku nodarbību sagatavošanai, nosaka Izglītības iestādes vadītājs atbilstoši amata aprakstam.