Lasīšanai: 1 minūte

Par daļu apmaksas datumu, izstājoties no valdes

J
jautā:
05. aprīlī, 2013
Mārtiņš

Iepazinos ar jautājumu un atbildi par "Izstāšanās no SIA valdes". Sāku gatavot dokumentus, bet radās papildu jautājums - kas jādara ar kapitāldaļām? Ja paliek viens valdes loceklis un uzņēmumam pamatkapitāls Ls 2000 ir pilnībā nomaksāts (iepriekš sadalījums bija 40%/51%), kas man jāraksta? Dalībnieku reģistrā zem - Daļu apmaksas datums? Vai šajā gadījumā jāveic kādi pārskaitījumi bankā vai jānorāda iepriekš apmaksātā pamatkapitāla datums?

A
atbild:
09. aprīlī, 2013
Uzņēmumu reģistrs
Aija Pavlova, Funkciju izpildes departamenta Komersantu un uzņēmumu reģistrācijas nodaļas Trešā sektora vadītāja – valsts notāre

Atbildot uz jautājumu, informēju, ka, veicot izmaiņas dalībnieku sastāvā, ir jāiekļauj ziņas par daļu apmaksas datumu. Apmaksas datums  ir laiks, kad ir apmaksāts pilns pamatkapitāls vai tā pēdējā daļa.