Lasīšanai: 1 minūte

Izstāšanās no SIA valdes

J
jautā:
20. janvārī, 2013
valts

Labdien, vai Jūs lūdzu varētu izskaidrot, kas tieši jādara privātpersonai, lai izstātos no SIA un valdes? Šai gadījumā SIA ir 2 dalībnieki (50% un 50%), un viens valdes loceklis. Valdes loceklis grib izstāties no valdes un atteikties no savām kapitāla daļām.

A
atbild:
04. februārī, 2013
Uzņēmumu reģistrs
Edgars Sirvidis, Funkciju izpildes departamenta klientu apkalpošanas speciālists

Lai reģistrētu minētās izmaiņas, Uzņēmumu reģistrā ir jāiesniedz:
• Pieteikums (18.veidlapa);
• Dalībnieku sapulces protokola izraksts ar attiecīgo lēmumu;
• Precizēts dalībnieku reģistrs* (Komerclikuma 187.pants);
• Kvīts, tās kopija, internetbankas maksājuma izdruka vai informācija par valsts nodevas apmaksu;
• Kvīts, tās kopija, internetbankas maksājuma izdruka vai informācija par publikāciju Latvijas Vēstnesī.

Maksājumu apmērs

Valsts nodeva – Ls 20  trīs darba dienu laikā.
Trīskārša valsts nodeva – Ls 60 vienas darba dienas laikā.
Publikācija "Latvijas Vēstnesī" – Ls 8