Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Notāra pakalpojumus var saņemt arī attālināti

J
jautā:
02. novembrī, 2020
zigrida

Vajadzētu notāru uz mājām.

A
atbild:
13. janvārī, 2021
Laura Studente
LV portālam

Lai pieteiktu notāra vizīti mājās, jums jāvēršas pie zvērināta notāra. Mājaslapā latvijasnotars.lv ir norādīts visu Latvijas notāru saraksts, prakses vietu adreses, kontakttālruņi.

Vēršam uzmanību, ka Latvijas zvērinātu notāru klientu portālā latvijasnotars.lv konsultācija pie notāra var notikt videorežīmā un notariālās darbības var veikt attālināti.

Pieteikšanās videokonsultācijai iespējama, portāla latvijasnotars.lv sadaļā “Meklēt notāru” izvēloties jebkuru notāru un atzīmējot, ka būs nepieciešama, piemēram, tiešsaistes pilnvara. Lai videokonsultācija varētu notikt, nepieciešama klusa un gaiša telpa, stabils interneta pieslēgums, dators, videokamera, mikrofons un austiņas vai skaļrunis, e-paraksts, pase vai eID karte, kā arī internetbanka. Informācija par nosacījumiem videokonferences norisei pieejama šeit.