Lasīšanai: 1 minūte

Vai Murjāņu sporta ģimnāzijai ir tiesības pieņemt lēmumu par audzēkņa statusa maiņu

J
jautā:
07. janvārī, 2020
Sintija

Vai Murjāņu sporta ģimnāzijai ir tiesības pieņemt lēmumu par audzēkņa statusa maiņu un piešķirt audzēkņa kandidāta statusu, balstoties uz vienā mācību priekšmetā 1. semestrī iegūtu vērtējumu “3 balles”?

A
atbild:
29. janvārī, 2020
Izglītības kvalitātes valsts dienests
Jana Veinberga, vecākā eksperte

Ņemot vērā, ka jautājums attiecas uz konkrētu skolu un noteiktu gadījumu, vispārīgu atbildi sniegt nav iespējams. Aicinām vispirms ar rakstisku iesniegumu vērsties pie Murjāņu sporta ģimnāzijas vadības, lūdzot pamatot pieņemto lēmumu ar ārējos vai iekšējos normatīvajos aktos noteikto. Ja skaidrojumu rast neizdodas vai uzskatāt to par nepamatotu, aicinām vērsties pie ģimnāzijas dibinātāja – Izglītības un zinātnes ministrijas – vai Izglītības kvalitātes valsts dienesta.