Lasīšanai: 1 minūte

Atbrīvojums no eksāmeniem neatbrīvo no mācībām

J
jautā:
15. martā, 2024
Sarmite

Sakiet, lūdzu, ja man ir psihiatra atbrīvojums no visiem valsts pārbaudes darbiem un eksāmeniem, vai tas neatbrīvo mani arī no projekta darba prezentēšanas tiešsaistē? Es skolai piedāvāju projekta darbu video formātā, bet viņi pieprasa to prezentēt tiešsaistē. Vai nav pārkāptas manas tiesības?

A
atbild:
18. martā, 2024
Sarmis Mikuda
LV portāls

Atbrīvojums no valsts pārbaudes darbiem un eksāmeniem neatbrīvo no mācību procesa, t. sk. kārtējo mācību uzdevumu un pārbaudes darbu izpildes. Ja veselības stāvoklis jums neļauj prezentēt projekta darbu, bet skolotājs nepiekrīt jūsu piedāvātajam prezentācijas formātam, jūs varat rakstveidā vērsties pie izglītības iestādes vadītāja.

Izglītības iestādes jau ir saskārušās ar līdzīgu problēmu, un izglītojamajam tiek piedāvāta iespēja kārtot pārbaudījumu, tostarp prezentēt darbu pedagogam, tiešsaistē.