Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Ārlietas

Lai noskaidrotu aktuālo tiesisko regulējumu, jāvēršas attiecīgās valsts vēstniecībā

J
jautā:
13. augustā, 2019
Edmunds

Labdien! Man septembra sākumā ir ieplānots brauciens uz Pleskavu (uz motosacensībām). Viens no variantiem ir transportēt motociklu automašīnas piekabē. Visi trīs transporta līdzekļi ir uz mana vārda un var oficiāli piedalīties ceļu satiksmē. Bet man teica, ka es varot ievest tikai vienu transporta vienību; tas būtu vai nu tikai motocikls, vai mašīna ar piekabi. Par otru transportlīdzekli uz robežas būs jāsamaksā drošības nauda. Gribēju zināt, kā tas notiek realitātē.

A
atbild:
23. augustā, 2019
Linda Ņikona
LV portāls

Sazinoties gan ar Ceļu satiksmes drošības direkciju (CSDD), gan ar Ārlietu ministriju, abas iestādes iesaka Jums vērsties Krievijas vēstniecībā, lai noskaidrotu visprecīzāko informāciju un Krievijas Federācijas aktuālo tiesisko regulējumu.

Kontaktinformāciju varat meklēt šeit.