Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Reģistri

Kur saņemt izziņu, ka persona nav laulāta

J
jautā:
08. augustā, 2019
Ritma

Kur es varu dabūt izziņu par to, ka drīkstu precēties? Tādu izziņu man pieprasa, jo grasos precēties ārzemēs.

A
atbild:
12. augustā, 2019
Edīte Brikmane
LV portāls

Izziņas no Iedzīvotāju reģistra (izziņu par personas dzīvesvietu, ģimenes stāvokli, pases datiem u. c. Iedzīvotāju reģistrā iekļautajām ziņām) izsniedz Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP).

Izziņu var pieprasīt:

Plašāk PMLP mājaslapas sadaļā “Pakalpojumi” > “Iedzīvotāju reģistrs” > “Izziņa par sevi vai citu personu”.  Iespējams, noderīgu informāciju atradīsiet LV portāla skaidrojumā “Ko der zināt, slēdzot laulību ārzemēs.