Lasīšanai: 1 minūte

Nomainot vārdu, citos dokumentos to mainīt nav iespējams

J
jautā:
08. augustā, 2019
Tailers

Labdien! Vēlētos uzzināt vairāk par pilna vārda maiņu. Esmu to izdarījis, saņēmis jaunus dokumentus. Kā ar izglītības dokumentiem? Vai tos arī var samainīt? Esmu vērsies Izglītības ministrijā, viņi teica, ka var mainīt, bet jāvēršas pašā izglītības iestādē. Kad aizgāju uz izglītības iestādi, man teica, ka tas nav iespējams. Var izsniegt tikai dublikātu.

A
atbild:
10. decembrī, 2019
Signe Krūzkopa
LV portāls

Mainot vārdu vai uzvārdu, citi dokumenti – arī tie, kas apliecina izglītības iegūšanu, – netiek mainīti, un tajos nomainīto vārdu ierakstīt un mainīt nevarēs. Lai apliecinātu, ka dokuments par izglītības iegūšanu ir Jūsu, tam jāpievieno apliecinājuma kopija par vārda vai uzvārda maiņu situācijās, kad vēlaties to kaut kur iesniegt.