Lasīšanai: 1 minūte

Veidlapa uzturlīdzekļu apmēra palielināšanas prasības pieteikumam

J
jautā:
05. jūlijā, 2019
Kristīne

Labdien! Vēlos sniegt tiesā prasību par uzturlīdzekļu paaugstināšanu pievienojot attaisnojošus dokumentus. Nesaprotu kuru veidlapu īsti jāpilda. Prasība būs maza apmēra. Paldies!

A
atbild:
17. oktobrī, 2019
Edīte Brikmane
LV portāls

Uzturlīdzekļu piedziņai, kas atbilst vienkāršotai prasībai, proti, nepārsniedz 2500 eiro, ir aizpildāma tipveida veidlapa, kas pieejama Ministru kabineta noteikumu Nr. 305 “Noteikumi par vienkāršotajā procedūrā izmantojamām veidlapām2. pielikumā “Prasības pieteikums vienkāršotajā procedūrā par uzturlīdzekļu piedziņu”.