Lasīšanai: 1 minūte

Vai var izsūtīt diplomu uz ārzemēm

J
jautā:
20. jūnijā, 2019
Airita

Mans vidusskolas diploms ir bijušās universitātes arhīvā, kurš ir gatavs to izsniegt. Vienīgi vairs nedzīvoju Latvijā un tuvākajā laikā nav arī iespējas atbraukt. Vai pastāv iespēja diplomu izprasīt uz ārzemēm?

A
atbild:
04. jūlijā, 2019

Visvienkāršāk būtu vēlreiz sazināties ar konkrētās augstskolas arhīvu un noskaidrot tā iespējas minētajā jautājumā.