Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Skola

Interneta pārlūks informātikas eksāmenā

J
jautā:
15. maijā, 2019
Kitija

Tā kā tuvojas eksāmenu laiks, vēlos noskaidrot, vai informātikas eksāmenā skolēni drīkst izmantot interneta pārlūkus datorā?

A
atbild:
22. maijā, 2019

Informātikas eksāmenam ir četras daļas. Pirmajā daļā ir 36 testa jautājumi, uz kuriem atbildes skolēni sniedz uz papīra darba lapām. Otrajā, trešajā un ceturtajā daļā jāveic praktiski uzdevumi.

Visa eksāmena izpildes laikā nedrīkst izmantot interneta pārlūkus datorā. Satura jautājumi, kas saistīti ar interneta lietošanu, ir ietverti pirmajā – testa daļā.