Lasīšanai: 1 minūte

Labprātīgs parādsaistību dzēšanas atmaksas grafiks, neiesaistot darba devēju

J
jautā:
18. augustā, 2017
Jolanta

Vai ar ZTI var vienoties par labprātīgu parādsaistību dzēšanas atmaksas grafiku, neiesaistot darba devēju (nenosūtot rīkojumu)?

A
atbild:
22. septembrī, 2017
Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padome
Elīna Avota, direktores pienākumu izpildītāja

Zvērināts tiesu izpildītājs ikvienu situāciju izvērtē individuāli, ņemot vērā attiecīgās situācijas individuālos apstākļus. Ja, zvērināta tiesu izpildītāja ieskatā, efektīvi parādu var piedzīt, nosūtot rīkojumu parādnieka darba devējam, tad zvērinātam tiesu izpildītājam ir tiesības to darīt.